Griff Squash & Fitness Club
Belépés  | Regisztráció | Jelszó emlékeztetõ

Aerobic órarend


18.04.23. - 18.04.29.

Következõ hét»
Elõzõ hét»
Kedves Vendégeink!
Az aerobic és spinning órákra elõzetes bejelentkezés szükséges on-line, telefonon vagy személyesen a Club recepcióján. Amennyiben nem mondja le a bejelentkezését és nem jön el, úgy azt az alkalmat ki kell fizetni!

Aerobic terem  Hétfõ  Kedd  Szerda  Csütörtök  Péntek  Szombat  Vasárnap 
08:00-09:00   Gerinctréning
Ambrus Zsófia
1 fő / 20 fő
Senior Torna
Ambrus Zsófia
0 fő / 20 fő
Gerinctréning
Ambrus Zsófia
1 fő / 20 fő
Senior Torna
Ambrus Zsófia
0 fő / 20 fő
   
09:30-10:30             Alakformáló Kondi-Box
Hadics Annamária
2 fő / 20 fő
10:00-13:00       Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
     
15:00-16:00           Alakformáló
Gyurkovics Anikó
0 fő / 15 fő
16:00-17:00       Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
  Kangoo
Gyurkovics Anikó
0 fő / 20 fő
17:00-18:00 Alakformáló
Gyurkovics Anikó
2 fő / 20 fő
Köredzés
Hadics Annamária
1 fő / 15 fő
  Has-Láb-Popsi
Gyurkovics Anikó
1 fő / 20 fő
Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
  Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
18:00-19:00 Hot Iron Kezdő
Válóczy Luca
6 fő / 15 fő
Kangoo
Gyurkovics Anikó
1 fő / 20 fő
Alakformáló
Hadics Annamária
1 fő / 20 fő
Kangoo
Gyurkovics Anikó
1 fő / 20 fő
Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
   
19:00-20:00 Hot Iron Haladó
Válóczy Luca
6 fő / 15 fő
Alakformáló
Gyurkovics Anikó
0 fő / 20 fő
Hot Iron Haladó
Válóczy Luca
5 fő / 15 fő
Dinamikus jóga
Kiss Marcsi
1 fő / 20 fő
Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
   
20:00-21:00 Body power
Kiss Marcsi
1 fő / 20 fő
Has-láb-popsi
Gyurkovics Anikó
0 fő / 20 fő
Funkcionális training
Fügedi Andi
1 fő / 20 fő
Zsírégető
Kiss Marcsi
1 fő / 20 fő
     

Crossfit terem  Hétfõ  Kedd  Szerda  Csütörtök  Péntek  Szombat  Vasárnap 
09:30-10:30           Spinning
Molnár Bea
2 fő / 16 fő
 
10:30-11:30           Csoportos Kezdő TRX
Kiss Máté
0 fő / 15 fő
 
11:30-12:30           Csoportos Haladó TRX
Kiss Máté
0 fő / 15 fő
 
16:00-17:00     Csoportos Kezdő TRX
Kiss Máté
0 fő / 15 fő
       
17:00-18:00 Köredzés
Bányai Tibor
0 fő / 15 fő
Cross training
Polákovits Flóra
0 fő / 13 fő
Csoportos Haladó TRX
Kiss Máté
1 fő / 15 fő
    Spinracing
Lucza Kitti
0 fő / 16 fő
 
17:30-18:30         Cross Training - Kezdő
Kiss Máté
2 fő / 15 fő
   
18:00-19:00 Spinning
Kiss Marcsi
0 fő / 18 fő
Spinning
Molnár Bea
2 fő / 18 fő
Spartan fighter
Polákovits Flóra
1 fő / 13 fő
Spinning
Molnár Bea
2 fő / 16 fő
     
18:30-19:30         Cross Training - Haladó
Kiss Máté
0 fő / 15 fő
   
19:00-20:00 Dinamikus jóga
Kiss Marcsi
2 fő / 20 fő
Spinning
Molnár Bea
0 fő / 18 fő
Spinning
Ivancsó Marcsi
0 fő / 16 fő
Spinning
Molnár Bea
0 fő / 16 fő
     
20:00-21:00 Spinning
Kiss Marcsi
0 fő / 18 fő
Gerinctréning
Ambrus Zsófia
2 fő / 20 fő
Spinracing
Lucza Kitti
0 fő / 16 fő
Gerinctréning
Ambrus Zsófia
1 fő / 20 fő