Griff Squash & Fitness Club
Belépés  | Regisztráció | Jelszó emlékeztetõ

Aerobic órarend


18.01.15. - 18.01.21.

Következõ hét»
Elõzõ hét»
Kedves Vendégeink!
Az aerobic és spinning órákra elõzetes bejelentkezés szükséges on-line, telefonon vagy személyesen a Club recepcióján. Amennyiben nem mondja le a bejelentkezését és nem jön el, úgy azt az alkalmat ki kell fizetni!

Aerobic terem  Hétfõ  Kedd  Szerda  Csütörtök  Péntek  Szombat  Vasárnap 
08:00-09:00   Gerinctréning
Zsófi
10 fő / 20 fő
Senior Torna
A.Zsófia
7 fő / 20 fő
Gerinctréning
Zsófi
0 fő / 20 fő
Senior Torna
A.Zsófia
6 fő / 20 fő
   
09:30-10:30             Alakformáló Kondi-Box
H. Annamária
2 fő / 20 fő
10:00-11:00     Baba-Mama Torna
Sz.Judit
7 fő / 15 fő
  Baba-Mama Torna
Sz.Judit
4 fő / 15 fő
   
11:00-13:00             Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
16:00-17:00         Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
 
17:00-18:00 Alakformáló
Gy.Anikó
0 fő / 20 fő
Pilates
B.Bea
2 fő / 20 fő
  Has-Láb-Popsi
Gy.Anikó
5 fő / 20 fő
Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
  Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
18:00-19:00 Hot Iron 1 - Kezdő
V.Luca
13 fő / 15 fő
Köredzés
B.Bea
3 fő / 20 fő
Alakformáló
H. Annamária
6 fő / 20 fő
Kangoo
Gy.Anikó
5 fő / 10 fő

Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
   
19:00-20:00 Hot Iron 2 - Haladó
V.Luca
7 fő / 15 fő
Alakformáló
Gy.Anikó
0 fő / 20 fő
Hot Iron 2 - Haladó
V.Luca
9 fő / 15 fő
Dinamikus jóga
K.Marcsi
2 fő / 20 fő
Rendezvény
Dudás Ágnes
0 fő / 0 fő
   
20:00-21:00 Body power
K.Marcsi
0 fő / 20 fő
Gerinctréning

1 fő / 20 fő
Funkcionális training
F.Andi
0 fő / 20 fő
Zsírégető
K.Marcsi
0 fő / 20 fő
     

Crossfit terem  Hétfõ  Kedd  Szerda  Csütörtök  Péntek  Szombat  Vasárnap 
09:30-10:30           Spinning
M.Bea
4 fő / 16 fő
 
16:00-17:00     Csoportos TRX - Kezdő
K.Máté
0 fő / 15 fő
       
17:00-18:00 Köredzés
P.Flóra
4 fő / 20 fő
Cross Training
P.Flóra
3 fő / 13 fő
Csoportos TRX - Haladó
K.Máté
3 fő / 15 fő
       
17:30-18:30         Cross Training - Kezdő
K.Máté
5 fő / 15 fő
   
18:00-19:00 Spinning
K.Marcsi
1 fő / 18 fő
Spinning
M.Bea
3 fő / 18 fő
  Spinning
M.Bea
4 fő / 16 fő
     
18:30-19:30         Cross Training - Haladó
K.Máté
4 fő / 15 fő
   
19:00-20:00 Dinamikus jóga
K.Marcsi
4 fő / 20 fő
Spinning
M.Bea
0 fő / 18 fő
Spinning
I.Marcsi
0 fő / 16 fő
Spinning
M.Bea
0 fő / 16 fő
     
20:00-21:00 Spinning
K.Marcsi
2 fő / 18 fő
Kangoo
Gy.Anikó
2 fő / 10 fő
  Gerinctréning
A.Zsófia
1 fő / 20 fő